Zwroty i reklamacje

ZWROTY

1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz. U z 2014 roku, poz. 827) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o zwrot towaru wraz z paragonem lub fakturą oraz wypełnionym formularzem zwrotu( formularz zwrotu )

2. Przesyłkę zwrotną wraz z wypełnionym formularzem zwrotu proszę przesłać na adres:

Sklep Dziki Zachód

Pl. Staszica 22

50-221 Wrocław

3. Koszt wysyłki zwrotnej ponosi klient.

4. Pieniądze zwrócimy Państwu na podany w formularzu zwrotu numer konta bankowego w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru.

 

REKLAMACJE

1. Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne, prosimy o wypełnienie formularza reklamacji ( formularz reklamacyjny) i skontaktowanie się telefonicznie 71 3070669 lub na adres mailowy biuro@dzikizachod.net w celu umówienia odbioru przesyłki przez kuriera na nasz koszt.

2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

 

WYMIANA

1. Wymiana towaru polega na zwrocie wybranych produktów, a następnie na złożeniu i opłaceniu nowego, zamówienia w naszym sklepie www.dzikizachod.net

2. Nowe zamówienie mogą Państwo złożyć od razu, nawet jeśli nie dokonali Państwo jeszcze zwrotu.

 

W razie pytań , prosimy o kontakt mailowy: biuro@dzikizachod.net lub telefoniczny 71 3070669